Resultat Tveitafjellet Opp 2011 – klassevis

Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 23 Hanstveit Ivar MIL G 12-15 33:59:00 22:55
2 7 Brunborg Hermann BFG Fana G 12-15 38:32:00 25:35:00
3 6 Brunborg Arthur BFG Fana G 12-15 43:13:00 28:12:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 40 Vikne kristoffer OIL G 12-15 44:15:00 30:00:00
2 8 Mjelde Øyvind OIL G 15-18 28:52:00 19:20
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 21 Fitje Anette Åsen Springteam KV 40-44 34:02:00 22:45
2 37 Balsvik Ragnhild OIL KV 40-44 34:29:00 23:17
3 2 Ådland Marianne Nesbø Fri KV 40-44 34:42:00
4 41 Nordås Randi MIL KV 40-44 34:53:00 23:15
5 4 Liland Hanne TIF Viking KV 40-44 35:15:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 12 Orten Elise Fri KV 45-49 30:48:00 20:55
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 14 Ringheim  Oddny Kondis KV 50-54 39:26:00 26:35:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 13 Grimsbø Odd Anders Varegg MJ 19-20 28:36:00 18:58
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 17 Vestrheim Eirik Varegg MS 21-34 24:23:00 16:20
2 31 Rindal Arve Eid IL MS 21-34 24:25:00 16:21
3 16 Djønne John Ivar Varegg MS 21-34 29:23:00 19:27
4 11 Øygard Andre Fjærland MS 21-34 31:44:00 20:55
5 19 Sælen Christer Varegg MS 21-34 36:06:00 33:39:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 18 Andersen Mats Mjøs Varegg MV 35-39 24:27:00 16:30
3 1 Andersen Thomas BFG Fana MV 35-39 27:49:00 18:45
3 38 Henningsen Arve MV 35-39 36:11:00 24:05:00
4 27 Havnås Stian MIL MV 35-39 38:20:00 24:45:00
29 Een Stein Bjarte Ørnar MV 35-39 DNF DNF
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 35 Binder Sturla MV 40-44 30:35:00 20:40
2 5 Markmanrud Eystein OIL MV 40-44 33:51:00 22:00
3 3 Mundal Kjell Jølster IL MV 45-49 26:00:00 17:15
4 22 Hanstveit Øystein MIL MV 45-49 27:48:00 18:46
5 42 Hanstveit Oddvar MIL MV 45-49 29:46:00 19:30
6 20 Vevle Tore Magne Åsen Springteam MV 45-49 30:32:00 20:25
7 30 Espelid Magne MIL MV 45-49 31:51:00
8 10 Mjelde Torstein OIL MV 45-49 35:47:00 23:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 28 Reiersen Svein Arne MV 50-54 26:27:00 17:50
2 26 Eidsheim Tore MIL MV 50-54 30:21:00 20:14
3 34 Øvsthus Øystein MIL MV 50-54 30:29:00 20:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 36 Bernes Ove MIL MV 55-59 30:30:00 20:50
2 33 Øvsthus Aksel MIL MV 55-59 31:11:00 21:00
3 39 Vikne Magne OIL MV 55-59 32:33:00 21:35
4 25 Boge Anders MIL MV 55-59 34:46:00
5 24 Njåstad Trygve MIL MV 55-59 40:12:00 26:50:00
   
Plassering Startnr Navn Klubb Klasse Tid Mel.tid
1 15 Andersen John Varegg MV 60-64 28:54:00 19:28
2 32 Tysse Steinar MIL MV 65-69 38:17:00 25:52:00

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *